Транзистор HN3C10FUTE85LF Транзистор HN3C10FUTE85LF
HN3C10FUTE85LF
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
транзисторы
Технические характеристики
Транзистор HN3C10FUTE85LF
Технические характеристики:
Base Product Number : HN4B01 ->
Current - Collector (Ic) (Max) : 80mA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce : 80 @ 20mA, 10V
ECCN : EAR99
Frequency - Transition : 7GHz
Gain : 11.5dB
HTSUS : 8541.21.0095
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Noise Figure (dB Typ @ f) : 1.1dB @ 1GHz
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Power - Max : 200mW
RoHS Status : RoHS Compliant
Supplier Device Package : US6
Transistor Type : 2 NPN (Dual)
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) : 12V
Также на сайте zapadpribor.com представлено другие транзисторы и похожее оборудование.
Основные характеристики транзистора HN3C10FUTE85LF : HN3C10FUTE85LFDiscrete Semiconductor Products/ Transistors - Bipolar (BJT) - RFРЧ-транзистор 2 NPN (двойной) 12 В 80 мА 7 ГГц 200 мВт Поверхностный монтаж US6