Трансформатор F28-1300-C2-B Трансформатор F28-1300-C2-B
F28-1300-C2-B
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор F28-1300-C2-B
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 2.6A, Series 1.3A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 39.67mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Through Hole
Package: Tray
Power - Max: 36VA
Primary Winding(s): Single
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: Split Packв„ў, Class 2/3, F ->
Size / Dimension: 66.68mm L x 55.55mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Voltage - Primary: 115V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 14V, Series 28V