Диод ESDALC6V1P5 Диод ESDALC6V1P5
4.9 63
ESDALC6V1P5
диоды
Диод  ESDALC6V1P5  фотография 1.
Технические характеристики
Диод ESDALC6V1P5
Полное название: ESDALC6V1P5.
Технические характеристики:
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : SOT-665
Power - Peak Pulse : 30W
Power Line Protection : No
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : ESDA, TRANSILв„ў ->
Supplier Device Package : SOT-665
Type : Zener
Unidirectional Channels : 4
Voltage - Breakdown (Min) : 6.1V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) : 3V