Ферритовий сердечник ESD-FPL-18.7-3 Ферритовий сердечник ESD-FPL-18.7-3
ESD-FPL-18.7-3, FLAT CABLE CORE, NI-ZN, 15MM X 0.7MM
СВЧ приборы, ферриты, магниты
Ферритовий сердечник ESD-FPL-18.7-3 фотография.
Технические характеристики
Технические характеристики:
Линейка Продукции: ESD-FPL Series Solid Cores
Максимальная Частота: 300МГц
Шириниа x Толщина Кабеля: 15mm x 0.7mm
HTSUS: 8547.10.8000
Inner Dimension: 0.591"" W x 0.028"" H (15.00mm x 0.70mm)
Length: 0.118"" (3.00mm)
Mounting Type: Free Hanging
Outer Dimension: 0.736"" W x 0.108"" H (18.70mm x 2.75mm)
Package: Tray
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: *
Type: Flat
Вес, г: 3.4
Также на сайте zapadpribor.com в наличии другие ферритовьи сердечники и похожее приборы.
Основные характеристики ферритовьего сердечника ESD-FPL-18.7-3 : ESD-FPL-18.7-3, FLAT CABLE CORE, NI-ZN, 15MM X 0.7MMПассивные Компоненты/ Подавление Электромагнитных / Радиочастотных Помех/ Ферриты и Ассортименты Ферритов/ Ферритовые Сердечники для Плоских КабелейThe KEMET ESD-FPL Series solid cores are designed for use on flat cables. A wide range of Nickel Zinc (NiZn) options are available in bare type and allows for targeting of specific high frequency ranges. - NiZn <= 300 MHz (FM band range) - Solid construction - Wide range of products available - Thin and minimal gap solutions available