Трансформатор DPC-12-100 Трансформатор DPC-12-100
DPC-12-100
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор DPC-12-100
Полное название: DPC-12-100.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 200mA, Series 100mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 30.15mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Through Hole
Package: Box
Power - Max: 1.2VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: DPC ->
Size / Dimension: 34.90mm L x 28.60mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 6.3V, Series 12.6V