Трансформатор DP-241-5-120 Трансформатор DP-241-5-120
DP-241-5-120
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор DP-241-5-120
Полное название: DP-241-5-120.
Технические характеристики:
Center Tap: Yes
Current - Output (Max): 100mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 42.80mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Bulk
Power - Max: 12VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Single
Series: Two-4-Oneв„ў ->
Size / Dimension: 71.40mm L x 36.30mm W
Termination Style: Solder, Quick Connect
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): 120V