Фильтр CMF23V-393121-B Фильтр CMF23V-393121-B
CMF23V-393121-B
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
резонаторы, фильтры
Технические характеристики
Фильтр CMF23V-393121-B
Технические характеристики:
Current Rating (Max) : 1.2A
DC Resistance (DCR) (Max) : 766mOhm
ECCN : EAR99
Filter Type : Power Line
Height (Max) : 1.063"" (27.00mm)
HTSUS : 8548.90.0100
Inductance @ Frequency : 39mH @ 10kHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) : Not Applicable
Mounting Type : Through Hole
Number of Lines : 2
Operating Temperature : -40В°C ~ 105В°C
Package : Bulk
Package / Case : Vertical, 4 PC Pin
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : CMF ->
Size / Dimension : 1.142"" L x 0.591"" W (29.00mm x 15.00mm)
Voltage Rating - AC : 300V
Основные характеристики фильтра CMF23V-393121-B : CMF23V-393121-BFilters/ Common Mode Chokes39 мГн при 10 кГц, 2 линии, синфазный дроссель, сквозное отверстие, 1,2 А, DCR, 766 мОм