Фильтр BK1608HW431-T Фильтр BK1608HW431-T
BK1608HW431-T
устройства защиты
Фильтр BK1608HW431-T фотография 1.
Технические характеристики
Фильтр BK1608HW431-T
Технические характеристики:
Высота: 0.8 mm
Диапазон рабочих температур: 55 C to + 125 C
Длина: 1.6 mm
Допустимое отклонение: 25 %
Импеданс: 430 Ohms
Категория продукта: Ферритовые фильтры
Максимальная рабочая температура: + 125 C
Максимальное сопротивление постоянному току: 300 mOhms
Максимальный постоянный ток: 400 mA
Серия: BK
Тестовая частота: 100 MHz
Упаковка / блок: 0603 (1608 metric)
Ширина: 0.8 mm
Brand: Taiyo Yuden
Factory Pack Quantity: 4000
Height: 0.8 mm
Impedance: 430 Ohms
Length: 1.6 mm
Manufacturer: Taiyo Yuden
Maximum DC Current: 400 mA
Maximum DC Resistance: 300 mOhms
Maximum Operating Temperature: + 125 C
Minimum Operating Temperature: - 55 C
Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C
Package / Case: 0603 (1608 metric)
Packaging: Cut Tape or Reel
Product: Ferrite Chip Beads
Product Category: Ferrite Beads
Product Type: Ferrite Beads
Series: BK
Subcategory: Ferrites
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 100 MHz
Tolerance: 25 %
Type: Multilayer Chip Bead Inductor
Unit Weight: 0.000071 oz
Width: 0.8 mm