Фильтр BK1005HS680-T Фильтр BK1005HS680-T
BK1005HS680-T
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
резонаторы, фильтры
Технические характеристики
Фильтр BK1005HS680-T
Технические характеристики:
Current Rating (Max) : 700mA
DC Resistance (DCR) (Max) : 100mOhm
ECCN : EAR99
Height (Max) : 0.022"" (0.55mm)
HTSUS : 8548.90.0100
Impedance @ Frequency : 68 Ohms @ 100MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 1
Operating Temperature : -55В°C ~ 125В°C
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : 0402 (1005 Metric)
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : BK ->
Size / Dimension : 0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)
Высота : 0.55 mm
Длина : 1 mm
Допустимое отклонение : 25 %
Импеданс : 68 Ohms
Категория продукта : Ферритовые фильтры
Максимальная рабочая температура : + 125 C
Максимальное сопротивление постоянному току : 100 mOhms
Максимальный постоянный ток : 700 mA
Серия : BK
Тестовая частота : 100 MHz
Тип : Multilayer Chip Bead Inductor
Упаковка / блок : 0402 (1005 metric)
Ширина : 0.5 mm
Brand : Taiyo Yuden
Factory Pack Quantity : 10000
Height : 0.5 mm
Impedance : 68 Ohms
Length : 1 mm
Manufacturer : Taiyo Yuden
Maximum DC Current : 700 mA
Maximum DC Resistance : 100 mOhms
Maximum Operating Temperature : + 125 C
Minimum Operating Temperature : - 55 C
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Packaging : Cut Tape or Reel
Product : Ferrite Chip Beads
Product Category : Ferrite Beads
Product Type : Ferrite Beads
Subcategory : Ferrites
Termination Style : SMD/SMT
Test Frequency : 100 MHz
Tolerance : 25 %
Type : Multilayer Chip Bead Inductor
Unit Weight : 0.000023 oz
Width : 0.5 mm
Также на сайте zapadpribor.com представлены другие фильтры и похожие изделия.
Основные характеристики фильтра BK1005HS680-T : BK1005HS680-TFilters/ Ferrite Beads and Chips68 Ом при 100 МГц 1 ферритовый шарик 0402 (1005 метрических единиц) 700 мА 100 мОм