Разъем AHDP06-24-91S-BS1-K10M Разъем AHDP06-24-91S-BS1-K10M
ISOBUS Series Cable Mount Connector
разъемы, адаптеры
Разъем AHDP06-24-91S-BS1-K10M фотография.
Технические характеристики
Разъем AHDP06-24-91S-BS1-K10M
Технические характеристики:
- Plug/Socket: Гнездо;
- Voltage Rating: 24 В пост. тока;
- Connector Size: Стандарт;
- Contact Material: Copper Alloy;
- Brand: Amphenol;
- Mating Type: Bayonet;
- Pole Format: 9P;
- Contact Gender: Гнездо;
- IP Rating: IP67, IP69K;
- Housing Material: Полиамид;
- Contact Plating: Никель;
- Termination Method: Обжатие;
- Current Rating: 25 (2 x 2.5 mm²) A, 5 (4 x 0.5 mm²) A, 70 (2 x 10 mm²) A;