Фильтр ACH4518-680-TD01 Фильтр ACH4518-680-TD01
ACH4518-680-TD01
устройства защиты
Фильтр ACH4518-680-TD01 фотография 1.
Технические характеристики
Фильтр ACH4518-680-TD01
Технические характеристики:
Высота: 1.8 mm
Диапазон рабочих температур: 25 C to + 85 C
Длина: 4.5 mm
Ёмкость: 68 pF
Минимальная рабочая температура: 25 C
Номинальное напряжение: 50 V
Номинальный ток: 2 A
Серия: ACH SERIES
Тип: Signal Line and DC Power Line Filter
Упаковка / блок: 1812 (4532 metric)
Частота отсечки: 340 MHz
Частотный диапазон: 290 MHz to 395 MHz
Ширина: 3.2 mm
EU RoHS: Compliant
ECCN (US): EAR99
Part Status: NRND
Number of Terminals: 3
Maximum Attenuation (dB): 25
Maximum Current Rating (A): 2
Maximum Voltage Rating: 50VDC
Minimum Operating Temperature (°C): -40
Maximum Operating Temperature (°C): 125
Mounting: Surface Mount
Termination Style: Flat Style
Case Size: 1807
Packaging: Tape and Reel
Product Length (mm): 4.5
Product Depth (mm): 1.8
Product Height (mm): 3.2
Applications: General Purpose
Attenuation Value: 25dB @ 290MHz ~ 395MHz
Current: 2A
Filter Order: 3rd
Height: 0.138"" (3.50mm)
Number of Channels: 1
Operating Temperature: -40В°C ~ 125В°C
Series: ACH ->
Size / Dimension: 0.071"" L x 0.177"" W (1.80mm x 4.50mm)
Technology: LC (T-Type)
Type: Low Pass
Voltage - Rated: 50V