Фильтр ACH3218-102-TD01 Фильтр ACH3218-102-TD01
ACH3218-102-TD01
устройства защиты
Фильтр ACH3218-102-TD01 фотография 1.
Технические характеристики
Фильтр ACH3218-102-TD01
Технические характеристики:
Высота: 1.8 mm
Диапазон рабочих температур: 25 C to + 85 C
Длина: 3.2 mm
Ёмкость: 1000 pF
Минимальная рабочая температура: 25 C
Номинальное напряжение: 20 V
Номинальный ток: 1.5 A
Серия: ACH SERIES
Тип: Power Line Filter
Упаковка / блок: 1207 (3225 metric)
Частота отсечки: 100 MHz
Частотный диапазон: 80 MHz to 140 MHz
Ширина: 2.5 mm
EU RoHS: Compliant
ECCN (US): EAR99
Part Status: NRND
HTS: 8548.90.01.00
Number of Terminals: 3
Maximum Attenuation (dB): 25
Maximum Current Rating (A): 1.5
Maximum Voltage Rating: 20VDC
Minimum Operating Temperature (°C): -40
Maximum Operating Temperature (°C): 125
Mounting: Surface Mount
Termination Style: Flat Style
Case Size: 1207
Packaging: Tape and Reel
Product Length (mm): 3.2
Product Depth (mm): 1.8
Product Height (mm): 2.5
Applications: General Purpose
Attenuation Value: 25dB @ 80MHz ~ 140MHz
Current: 1.5A
ECCN: EAR99
ESD Protection: No
Filter Order: 3rd
Height: 0.108"" (2.75mm)
HTSUS: 8548.90.0100
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Channels: 1
Operating Temperature: -40В°C ~ 125В°C
Package: Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case: 1210 (3225 Metric), 3 PC Pad
REACH Status: REACH Unaffected
Resistance - Channel (Ohms): 0.06
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: ACH ->
Size / Dimension: 0.071"" Dia x 0.126"" L (1.80mm x 3.20mm)
Technology: LC (T-Type)
Type: Low Pass
Voltage - Rated: 20V