Трансформатор A41-80-24L Трансформатор A41-80-24L
A41-80-24L
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор A41-80-24L
Полное название: A41-80-24L.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 6.6A, Series 3.3A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 76.20mm
HTSUS: 8504.31.4065
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Box
Power - Max: 80VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: All-4-Oneв„ў ->
Size / Dimension: 63.50mm L x 64.30mm W
Termination Style: Wire Leads
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 12V, Series 24V