Трансформатор A41-25-230 Трансформатор A41-25-230
A41-25-230
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор A41-25-230
Полное название: A41-25-230.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 220mA, Series 110mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 58.70mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Box
Power - Max: 25VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: All-4-Oneв„ў ->
Size / Dimension: 71.40mm L x 54.40mm W
Termination Style: Solder, Quick Connect
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 115V, Series 230V