Микросхема 74VHC9125FT Микросхема 74VHC9125FT
74VHC9125FT
микросхемы
Технические характеристики
Микросхема 74VHC9125FT
Полное название: 74VHC9125FT.
Технические характеристики:
Base Product Number: RN2111 ->
Current - Output High, Low: 8mA, 8mA
ECCN: EAR99
HTSUS: 8542.39.0001
Input Type: Schmitt Trigger
Mounting Type: Surface Mount
Number of Bits per Element: 5
Number of Elements: 1
Operating Temperature: -40В°C ~ 125В°C
Output Type: 3-State
Package: Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case: 14-TSSOP (0.173"", 4.40mm Width)
RoHS Status: RoHS Compliant
Series: 74VHC ->
Supplier Device Package: 14-TSSOPB
Voltage - Supply: 2V ~ 5.5V