Трансформатор 3FL10-250 Трансформатор 3FL10-250
3FL10-250
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Трансформатор 3FL10-250 фотография 1.
Технические характеристики
Трансформатор 3FL10-250
Полное название: 3FL10-250.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 500mA, Series 250mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 16.80mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Through Hole
Package: Bulk
Power - Max: 2.5VA
Primary Winding(s): Dual
RoHS Status: RoHS Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: 3FL ->
Size / Dimension: 47.60mm L x 39.60mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 5V, Series 10V