Фильтр 36KEPS10BFPW Фильтр 36KEPS10BFPW
4.9 63
36KEPS10BFPW
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
устройства защиты
Технические характеристики
Фильтр 36KEPS10BFPW
Полное название: 36KEPS10BFPW.
Технические характеристики:
Applications: Converter
Approval Agency: CSA, UL
Configuration: Single Stage
Current: 36A
Filter Type: Three Phase (Wye)
Frequency - Operating: 50/60Hz
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25В°C ~ 85В°C
Package: Box
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: KEP ->
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Rated AC: 520V
Основные характеристики фильтра 36KEPS10BFPW : 36KEPS10BFPWFilters/ Power Line Filter Modules Трехфазный (звезда) EMC / EMI сетевой фильтр 36A 520VAC 50/60 Гц Одноступенчатая клеммная колодка