Фильтр 250KEPS6BFPW Фильтр 250KEPS6BFPW
4.9 63
250KEPS6BFPW
устройства защиты
Технические характеристики
Фильтр 250KEPS6BFPW
Полное название: 250KEPS6BFPW.
Технические характеристики:
Applications: Converter
Approval Agency: CSA, UL
Configuration: Single Stage
Current: 250A
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25В°C ~ 85В°C
Package: Box
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: KEP ->
Termination Style: Threaded Post (M10)
Voltage - Rated AC: 520V
Основные характеристики фильтра 250KEPS6BFPW : 250KEPS6BFPWFilters/ Power Line Filter Modules Трехфазный (звезда) EMC / EMI сетевой фильтр 250 А 520 В переменного тока 50/60 Гц Одноступенчатый резьбовой столб (M10)