Трансформатор 166GD24B Трансформатор 166GD24B
166GD24B
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 166GD24B
Полное название: 166GD24B.
Технические характеристики:
Center Tap: Yes
Current - Output (Max): 700mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 50.80mm
HTSUS: 8504.31.4065
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Box
Power - Max: 16.8VA
Primary Winding(s): Single
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Single
Series: 166 ->
Size / Dimension: 82.55mm L x 44.45mm W
Termination Style: Wire Leads
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 2000Vrms
Voltage - Primary: 117V
Voltage - Secondary (Full Load): 24V