Трансформатор 14A-56-515 Трансформатор 14A-56-515
14A-56-515
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 14A-56-515
Полное название: 14A-56-515.
Технические характеристики:
Center Tap: Yes
Current - Output (Max): 3A, 250mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 46.00mm
HTSUS: 8504.31.4065
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Through Hole
Package: Bulk
Power - Max: 56VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: One-4-Allв„ў ->
Size / Dimension: 76.20mm L x 63.50mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): 5V, В±15V
Weight: 1.7 lbs (771.1 g)
Основные характеристики трансформатора 14A-56-515 : 14A-56-515Transformers/ Power Transformers