Трансформатор 1182S110 Трансформатор 1182S110
1182S110
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 1182S110
Полное название: 1182S110.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 9A, Series 4.5A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 73.15mm
Package: Box
Power - Max: 1000VA
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: 1182 ->
Size / Dimension: 158.75mm Dia
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 117V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 110V, Series 220V