Трансформатор 1182Q240P Трансформатор 1182Q240P
1182Q240P
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 1182Q240P
Полное название: 1182Q240P.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): 6.3A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 82.55mm
Package: Box
Power - Max: 1500VA
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Single
Series: 1182 ->
Size / Dimension: 187.96mm Dia
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 117V
Voltage - Secondary (Full Load): 240V