Трансформатор 1182Q117 Трансформатор 1182Q117
1182Q117
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 1182Q117
Полное название: 1182Q117.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 6.42A, Series 3.21A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 73.15mm
Package: Box
Power - Max: 750VA
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: 1182 ->
Size / Dimension: 152.40mm Dia
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 117V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 117V, Series 234V