Трансформатор 1182K117 Трансформатор 1182K117
1182K117
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 1182K117
Полное название: 1182K117.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 1.368A, Series 684mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 44.45mm
Package: Box
Power - Max: 160VA
Series: 1182 ->
Size / Dimension: 110.49mm Dia
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 117V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 117V, Series 234V