Трансформатор 1182G117 Трансформатор 1182G117
1182G117
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 1182G117
Полное название: 1182G117.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 428mA, Series 214mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 38.10mm
Package: Box
Power - Max: 50VA
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: 1182 ->
Size / Dimension: 82.55mm Dia
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 117V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 117V, Series 234V