Трансформатор 1182G110 Трансформатор 1182G110
1182G110
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 1182G110
Полное название: 1182G110.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 454mA, Series 227mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 38.10mm
HTSUS: 8504.31.4065
Package: Box
Power - Max: 50VA
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: 1182 ->
Size / Dimension: 82.55mm Dia
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 117V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 110V, Series 220V