Конденсатор 106K050CS4-FA Конденсатор 106K050CS4-FA
106K050CS4-FA
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
конденсаторы
Технические характеристики
Конденсатор 106K050CS4-FA
Технические характеристики:
Capacitance: 10ВµF
Circuit Type: Bussed
Dielectric Material: Polymer, Metallized
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 0.319"" (8.10mm)
HTSUS: 8532.25.0010
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Through Hole
Package: Tube
Package / Case: 10-DIP (0.400"", 10.16mm)
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: CapstickВ® CS ->
Size / Dimension: 0.618"" L x 0.500"" W (15.70mm x 12.70mm)
Tolerance: В±10%
Voltage - Rated: 50V
Основные характеристики конденсатора 106K050CS4-FA : 106K050CS4-FACapacitorsCapacitor Networks, Arrays10ВµF Bussed Capacitor Array 50V 10-DIP (0.400", 10.16mm)