Скидка 50% на щитовые приборы.

Контрольно-измерительные приборы >> ротаметры (Р-, РМ-, РМФ-, РП-, РПО-, РПФ-, РЭ-, РЭВ- и другие)

РМ-2,5ЖУЗ Ротаметр РМ-2,5ЖУЗ.

РМ-2,5ЖУЗ

21 560 руб.
6 253 грн.

Цены на сайте указаны с НДС.

Возможна оперативная поставка любого количества.
    Ротаметр РМ-2,5ЖУЗ (РМ2,5ЖУЗ, РМ 2,5 ЖУЗ, РМ-2,5-ЖУЗ, РМ2,5-ЖУЗ, РМ2,5 ЖУЗ)
 
    Ротаметр - витратомір постійного перепаду тиску з поплавцем, що вільно переміщається в корпусі приладу. Складається з встановленої в корпусі приладу конусної (ротаметричної) трубки, усередині якої переміщається поплавок.
    Ротаметри типу РМ з місцевими показами зі скляною трубкою ротаметричною призначені для вимірювання об'ємної витрати плавно мінливих однорідних потоків чистих і слабозабруднених рідин з дисперсними включеннями сторонніх часток, а так само для вимірювання об'ємної витрати повітря і газів.
    В залежності від витрати вимірюваного середовища, ротаметри типу РМ випускаються заводом-виробником в чотирьох базових модифікаціях: РМ-А, РМ-II, РМ-IV, РМ-VI, а не в 7-ми, як стверджують багато технічних довідників та ряд документації заводу-виробника (не виробляються моделі РМ-I, РМ-III, РМ-V).
    Кожна базова модифікація має уніфіковану ротаметричну трубку. Межі виміру витрат для даних моделей виходять установкою відповідного поплавка. При виготовленні поплавців на різні діапазони вимірювань використовуються сталь 12Х18Н9Т, фторопласт-4, сплав Д1Т, ебоніт.
    Шкала показів приладу умовна рівномірна, нанесена безпосередньо на ротаметричну трубку. Відлік показів роблять по верхній кромці поплавка.
    Тиск вимірюваного середовища не повинен перевищувати 6кгс/см2 (0,6МПа).
    Ротаметри розраховані на експлуатацію при температурі вимірюваного і навколишнього середовища від 5ºС до 50°С, вологості навколишнього середовища від 30% до 80%.
    Основна допустима похибка ротаметрів моделі РМ-А становить ±4%, а інших моделей ±2,5% від верхньої межі вимірювань.
    Градуювання ротаметрів - індивідуальне виробляється заводом-виробником по воді або повітрю.  Для інших середовищ, необхідно провести перерахунок витрат з води чи повітря на дану вимірювану рідину або газ.
 
    Технічні характеристики приладів ротаметри РМ-2,5ЖУЗ.
 
    Верхня межа вимірювань - 2,5м3/год;
    Матеріал поплавців приладу ротаметр РМ-2,5ЖУЗ - сталь 12Х18Н9Т або фторопласт;
    Матеріал внутрішньої арматури - сталь 12Х18Н9Т;
    Умовний прохід - 40мм;
    З'єднання приладу ротаметр РМ-2,5ЖУЗ з трубопроводом - фланцеве;
    Габаритні розміри - 696х160мм;
    Маса приладу ротаметр РМ-2,5ЖУЗ - 6,8кг.