    Шумомір ОКТАВА-110А, аналізатор спектру ОКТАВА-11 (ОКТАВА110А, ОКТАВА 110А, OKTAVA-110A)
Контрольно-вимірювальні прилади
КВП різні
прилади різні
ОКТАВА-110А Шумомір ОКТАВА-110А.
Ціна:
за запитом
Інформація по товару оновлена 16 квітня 2026 року.
Знайшли дешевше?
Повідомте. Наша ціна буде найкращою.
Гарантія:
12 місяців.
Продовження гарантії до 5 років.
Умови доставки:
У всі регіони країни, міжнародна доставка.
print
Знайшли дешевше?
Гарантія:
12 місяців.
Умови доставки:
print
Технічні характеристики
    Шумомір ОКТАВА-110А, аналізатор спектру ОКТАВА-110А (ОКТАВА110А, ОКТАВА 110А, OKTAVA-110A)
    Принцип одночасності вимірів: всі параметри вимірюються і зберігаються в пам'яті одночасно;
    Багатомовність: реалізований вибір мови меню приладу;
звук: 22дБА-139дБА, 22дБС-139дБС, 25дБZ-139дБZ,
НМП (50Гц): 5000А/м
Частотні корекції:
А, С, Z - «Звук»
Z, G, FI, A - «Інфразвук»
Wd, Wk Wb, Wc, We, Wj, Wm, Fk (Лін 0,4Гц-100Гц), Fm (Лін 0,8Гц-100Гц) - Загальна вібрація
Wh, Fh (Лін 6,3Гц-1286Гц) - Локальна вібрація
«Загальна вібрація» і «Локальна вібрація»: СКЗ 1с, 5с, 10с (лінійне усереднення), Lекв, Пік
Фільтри:
Режим «Інфразвук»: октавні фільтри 2Гц-16Гц,
Режим «Ультразвук»: третьоктавні фільтри 5Гц-40кГц
Виходи:
а) USB,
енергонезалежна,> 16Мбайт.
Живлення:
акумуляторна батарея (4хLR6), не менше 8 годин безперервної роботи;
від мережі 220В через блок живлення (опція). У стандартний комплект поставки входять два комплекти акумуляторів і зовнішній зарядний пристрій.
без передпідсилювача: 234х86х36мм
з передпідсилювачем: 354х86х36мм