ТЕМА: Алкотестер в подарунок за вступ до клубу «Наші клієнти за безпеку на дорозі».
Новини від підприємства «Західприлад» від 14/03/2011
ТОВ «Західприлад» запрошує всіх наших клієнтів, які купували в нас будь-яке обладнання, вступити до клубу «Наші клієнти за безпеку на дорозі».
Що Вам дає членство в клубі?
1. Члени клубу отримують додаткову знижку при купівлі у нас обладнання для проведення технічного огляду автомобілів. Розмір знижки збільшуватиметься з кожною наступною покупкою.
2. Знижка також розповсюджується на послуги, які надає наше підприємство: встановлення гальмівних стендів, підключення діагностичного обладнання, проведення навчання персоналу, після гарантійний ремонт та сервісне обслуговування приладів.
3. Ви отримаєте можливість перейняти досвід ваших колег з інших міст та регіонів України. Вам будуть доступні приклади обладнання станцій техогляду, їхнє планування, правильна організації праці на станціях, методи вирішення проблем з перевіряючими органами.
4. Ви отримуватимете найсвіжіші новини в сфері техогляду, зокрема фахове роз’яснення положень проектів законодавства в даній тематиці. (зсилка на новини)
5. Ви отримуватимете найсвіжішу версію паперового каталогу з обладнання для проведення техогляду, яке використовується на Україні.
6. Члени клубу матимуть можливість брати участь у всіх майбутніх акціях які проводитиме підприємство «Західприлад».
7. Періодично члени клубу будуть отримувати корисні подарунки. Зокрема, при вступі в клуб до 30квітня 2011р Ви БЕЗКОШТОВНО отримаєте в подарунок прилад для перевірки стану алкогольного сп’яніння - АЛКОТЕСТЕР.

Або знижку 790грн (вартість даного алкотестера) на придбання професійного алкометра.


Для чого Вам алкотестер?
За допомогою алкотестера ви зможете контролювати ваших працівників та водіїв на стан алкогольного сп’яніння. Використання даного пристрою має ряд суттєвих переваг:
- зменшення травматизму на робочому місці ваших працівників;
- запобігання більшості ДТП за участю ваших водіїв.
- значною мірою зменшаться фінансові витрати від несвідомого псування матеріального майна працівниками, що перебувають в стані алкогольного сп’яніння.
- підвищить загальну продуктивність та трудову дисципліну вашого колективу, що безсумнівно принесе вигоду для Вашого підприємства.
Для чого ми організували даний клуб «Наші клієнти за безпеку на дорозі»?
1. Для більш плідної співпраці та підвищення якості обслуговування, швидкості реагування на потреби наших клієнтів.
2. Вивчення реальних проблем ринку обладнання для проведення технічного огляду та швидке створення типових рішень для ефективного задоволення даних потреб.
3. Метою підприємства є сертифікація надання послуг згідно міжнародного стандарту ISO9001:2000. Для цього проводяться роботи по оптимізації співпраці з нашими клієнтами для забезпечення якісних послуг з постачання, встановлення та обслуговування обладнання для проведення технічного огляду автомобілів.
Які умови членства в клубі?
1. Клуб є не комерційною організацією та не веде жодної комерційної діяльності, тому членство в клубі є повністю БЕЗКОШТОВНИМ. Від вас не потрібно ні жодних вступних ні щомісячних фінансових внесків.
2. Членство в клубі є повністю добровільним та не тягне за собою жодних юридичних зобов’язань.
3. Члени клубу можуть вийти з нього в будь-який момент просто повідомивши про це адміністрацію клубу.

Що необхідно для вступу до клубу «Наші клієнти за безпеку на дорозі»?
1. Заповнити коротку анкету (прикріплений файл Anketa. doc або скачайте з сайту zapadpribor.com за прямим посиланням).
2. Зробити та відправити нам фотографії приладів вашої лабораторії з проведення техогляду, та самого процесу проходження техогляду автомобіля на діагностичному обладнанні, раніше придбаному в нас (перевірка гальм, вихлопів, димності, люфта рульового управління, світла фар, прозорості вікон).
Ваші фото будуть розміщені на нашому сайті в рубриці: «Наші прилади на службі нашим клієнтам». Жодна контактна інформація (назва СТО, адреса, телефон, e-mail,) публікуватися не буде.
Інструкцію зі створення фотографій ви знайдете в прикріпленому файлі Instrukcija.pdf або можете скачати з сайту zapadpribor.com за прямим посиланням.
Перегляньте також приклад створення фотографій (зсилка на наш сайт).
3. Відправляти фотографії та заповнену анкету необхідно на адресу електронної скриньки zahidprylad@gmail.com
4. Після отримання нами даної інформації ви отримаєте повідомлення про зарахування до клубу. На адрес, яка буде вказана в анкеті, буде відправлений ваш перший подарунок – Алкотестер з набором мундштуків.
Детальну інформацію щодо вступу до клубу можна отримати за телефоном 050-370-90-07 або 032-243-09-31 Володимир.